ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

OKEN, DVEŘÍ A SCHODŮ

Kontakty

Truhlářství
Miloš Doubek
V.B.Třebízského 164
273 74 Klobuky v Čechách

Telefon: +420 606 462 607
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Okna

Okna vyroba

08

Mezi hlavní obory naší činnosti patří zejména výroba dřevěných oken, a to jak špaletových oken tak i eurooken, která dokáží splnit současné požadavky na tepelnou izolaci.

Zeptejte se

Třívrstvá lepená lamela ze dřeviny:

drevo• smrk s podélným napojováním nebo bez napojování (fixní)
• borovice s podélným napojováním nebo bez napojování
• meranti bez podélného napojování
• dub bez podélného napojování
• buk bez podélného napojování

Povrchová úprava:

Ekologické vodou ředitelné laky pro venkovní použití SAYERLACK včetně hloubkové impregnace. Nástřik tlustovrstvé lazury je nanášen vysokotlakým zařízením. Dřevěná okna dodáváme v širokém spektru barev a povrchových úprav. Odstíny dle vzorníku nebo dle pdfstandardu RAL. Možnost i dvoubarevné kombinace.

 

Univerzální vrchní lakUniverzální vrchní lak   Univerzální vrchní lakPřibarvený vrchní lak


Sklo:

K zasklení používáme izolační dvojskla Ug = 1,1 W/m2K-1 nebo izolační trojskla Ug = 0,6 nebo 0,7 W/m2K-1. Použitá izolační skla mají meziprostor naplněn plynem Argonem, pokovení vnitřního skla okna a nerezový distanční rámeček. Možnost zasklení ornamentním sklem, sklem se zvýšenými požadavky na bezpečnost, sklem se zvýšenými požadavky na ochranu proti hluku nebo proti slunečnímu záření. Na přání montáž žaluzií uvnitř dvojskla.

Okapnice:

Okenní i křídlové od firmy ROTO

Kování:

Celoobvodové kování ROTO se dvěma přídavnými bezpečnostními body, s přizvedáváním křídla a s pojistkou proti chybné manipulaci. Hloubka kování 9mm. Nosnost 130 kg. Povrchová úprava dle vzorníku ROTO.