ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

OKEN, DVEŘÍ A SCHODŮ

Kontakty

Truhlářství
Miloš Doubek
V.B.Třebízského 164
273 74 Klobuky v Čechách

Telefon: +420 606 462 607
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Schodiště

SCHODIŠTĚ

Při výrobě se používá kvalitního dřeva, převážně masiv buk, dob, smrk a borovice. Materiál schodů lze mořit do jakéhokoli odstínu, povrchové zpracování je velmi kvalitní s použitím kvalitních mořidel a barev.

Zeptejte se

schodiste21Naše firma má dále dlouholeté zkušenosti s výrobou a montáží dřevěných schodů, schodišť, nášlapů na schody, zábradlí a galerií. Zakázková výroba schodišť je určena pro náročnější zákazníky, kteří kladou důraz na detail a kde se schodiště stává dominantou domova. Díky rozmanitosti tvarů, materiálů, konstrukčních provedení a řešení jednotlivých detailů jsme schopni navrhnout schodiště dle konkrétních představ zákazníka a maximálně využít prostorových možností. Zakázková výroba zahrnuje kompletní dodání schodiště od zaměření až po montáž. Samozřejmostí jsou návrhy schodišť ve 3D formátu, které nabízíme našim zákazníkům zdarma.

Při výrobě se používá kvalitního dřeva, převážně masiv buk, dub, smrk a borovice. Materiál schodů lze mořit do jakéhokoliv odstínu, povrchové zpracování je velmi kvalitní s použitím kvalitních mořidel a barev.

Základní vzorník povrchových úprav ke shlédnutí zde.


Nabízíme různé varianty zpracování schodů:

  • Přímá schodiště
  • Jednou lomená schodiště
  • Dvakrát lomená schodiště
  • Vřetenová schodiště
  • Točitá schodiště
  • Obkladová schodiště

Velký význam v konečném vzhledu schodů hraje zábradlí, které může být obyčejné či soustružené, kovové nebo v kombinaci dřeva a kovu.

- pdfmadla
- pdfsloupky
- pdfhlavice sloupku